אסם נסטלה פרופשיונל

 

״אסם נסטלה פרופשיונל" משלבת את העוצמה של נסטלה, הפועלת בשוק המקצועי ברחבי העולם באמצעות NESTLE PROFESSIONAL בלמעלה מ-90 מדינות, וכמובן את עוצמתה של ”אסם“ עם מגוון רחב של מוצרים איכותיים.

 Making More Possible More with our customers זאת האסטרטגיה שלנו! 

הרעיון שעומד מאחורי האסטרטגיה הוא הרצון שלנו לבנות יחד עם לקוחותינו, מגוון רחב של פתרונות בתחומי המזון והמשקאות שייצרו את החוויה המושלמת עבור לקוחותיכם. 

הודות לצוות המקצועי שלנו הכולל שפים, מאמני אפייה, בריסטות ואנשי שיווק, אנו שמחים לחלוק איתכם את הידע המקצועי שלנו ולבנות לכם מגוון פתרונות הן קולינריים והן שיווקיים עבור לקוחותיכם. סל הפתרונות שלנו כולל מגוון רחב של מוצרים, ייעוץ קולינרי, ליווי מאמני אפייה, קונספטים שיווקיים כולל אביזרי קדמ , פוד טראק ועוד. 

אנו, ב-”אסם נסטלה פרופשיונל“, שואפים למצוינות ולטוב ביותר עבור לקוחותינו. אנו מאמינים שהפתרונות הכוללים שלנו יעניקו ערך מוסף לעסק שלך וביחד נתרום לצמיחת שוק הצריכה מחוץ לבית בישראל.

 

ONP משקאות

בעידן שבן המודעות לאיכות וטעם הקפה עולה, אנו באסם נסטלה פרופשיונל נשמח לסייע לך לספק ללקוחות שלך חוויית קפה בלתי נשכחת.

מגוון פתרונות הקפה שלנו כוללים סל רחב של מוצרי קפה מבית NESTLE וביניהם פולי קפה איכותיים של NESCAFE, מכונות קפה של המותגים המובילים בעולם, שרות טכני מעולה בפריסה ארצית מלאה, תמיכה וליווי של מומחי הקפה שלנו, הדרכות מקצועיות, ציוד נלווה ותמיכה שיווקית.

פתרונות הקפה שלנו מתאימים לכל סוגי העסקים, בתי קפה ומסעדות, בתי מלון, קפיטריות משרדים וכו'.

 

מה חדש

היסטוריה