• בית
 • תזונה
 • הדיאטניות של אסם
 • צוות הדיאטניות

  הכירו את הדיאטניות של אסם-נסטלה, אשר אמונות על שיפור מתמיד של הערכים התזונתיים של מוצרינו ועומדות לרשותכם לכל שאלה בנושא תזונה.

  אורלי פיינה

  אורלי פיינה

  אורלי הצטרפה לקבוצת אסם-נסטלה מתוך אמונה והכרה כי ליווי תזונתי-מדעי מהשלבים המוקדמים של תהליכי פיתוח ושיפור מוצרים, מאפשר קידום המודעות לתזונה ואורח חיים בריא.

  אורלי היא דיאטנית קלינית מאז 1993, בעלת תואר שני בתזונה עם התמחות בתזונת ילדים. היא החלה את עבודתה כדיאטנית קלינית במגזר הציבורי, ובמקביל ניהלה קליניקה פרטית והרצתה לספורטאים מקצוענים וחובבים במסגרת פעילות באגודות ספורט תחרותי שונות. 

  ב-1998 עברה לחברת מטרנה כדיאטנית בתחום ההסברה הרפואית וב-2005 מונתה לתפקיד המנהלת המדעית ואחראית הרגולציה של מטרנה. במסגרת תפקידה, עסקה בליווי תהליכי פיתוח ושיפור של מוצרים, ניהול תחום הרגולציה, הדרכת עובדים וייצוג החברה במדיות תקשורתיות שונות.

  בתחילת שנת 2014 מונתה לנהל את תחום התזונה בקבוצת אסם-נסטלה, בין היתר במטרה לקדם את הקשר בין התעשייה לאנשי המקצוע העוסקים בתזונה כגון דיאטנים, רופאים, אנשי חינוך ואחרים. בנוסף, היא מובילה מהלכי פיתוח ושיפור של מוצרים ותהליכים חוצי חברה בתחום ה-Wellness, מתוך הבנה כי כשתעשיית המזון משתפת פעולה עם אנשי מקצוע - ניתן ליהנות ממוצרים איכותיים ומאוזנים יותר.

  דורית שאלתיאל

  דורית שאלתיאל

  דורית החלה את דרכה המקצועית כדיאטנית קלינית במרכז הרפואי ״הדסה עין כרם״ בירושלים, שם צברה ניסיון כדיאטנית ילדים ומבוגרים. היא השתלבה בהנחיית תלמידי הכשרה מקצועית בתזונה והייתה שותפה בפרויקט התערבות בבתי ספר מטעם הדסה עין כרם ועיריית ירושלים, אשר עסק בתזונה בגיל ההתבגרות.

  במקביל לעבודתה בבית החולים עבדה בקופת חולים ״מאוחדת״, ושילבה עבודה בקהילה עם ייעוץ תזונתי אישי. בנוסף, תמכה מקצועית ברשת בתי קפה גדולה בישראל.

  דורית הצטרפה לקבוצת אסם-נסטלה מתוך אמונה שחיזוק הקשר בין תעשיית המזון לדיאטנים יביא לשיתוף פעולה שיקדם את נושא התזונה בישראל. היא חברה בפורום התעשייה של עמותת עתיד ומלווה במסגרת עבודתה בקבוצה תהליכי פיתוח ושיפור מוצרים בהתאם למדיניות של נסטלה העולמית, בשיתוף פעולה עם צוותי הטכנולוגיה והשיווק.

  יעל אורן

  יעל אורן

  יעל החלה את דרכה כדיאטנית קלינית במרכז הרפואי ״אסף הרופא״, שם צברה ניסיון מחקרי וטיפולי במכון האלרגיה. במסגרת תפקידה, ליוותה מטופלים אשר עברו טיפול ייחודי לגמילה מאלרגיה למזון, וכן הייתה אחראית על כלל תחומי התזונה במחקר התערבותי שנערך במכון.

  במקביל לעבודתה בבית החולים עבדה כדיאטנית פרטית, ייעצה וליוותה ספורטאים, ילדים ומשפחות בדרכם לשינוי תזונתי, וכן העבירה סדנאות והרצאות לקהל הרחב.

  יעל הצטרפה לקבוצת אסם-נסטלה מתוך רצון ליצור שינוי רחב יותר בקרב האוכלוסייה ולתרום לקידום בריאות הציבור, על ידי פיתוח ושיפור של מוצרי מזון הנמצאים (כמעט) בכל בית בישראל, תוך התחשבות בדרישות הצרכנים, הדיאטנים ואנשי המקצוע העוסקים בתזונה.

  נעמה פיקש

  נעמה פיקש

  נעמה החלה את דרכה כדיאטנית קלינית המתמקדת בשינוי אורח חיים והקניית הרגלי תזונה נכונים ברשת מועדוני כושר גדולה. במקביל, היא צברה ניסיון בתחום התזונה בגיל השלישי, כאשר עבדה במספר מרכזים גריאטריים.

  בהמשך, עברה לתחום פיתוח מזון רפואי ומוצרי יסוד למטבח המוסדי, תוך שהיא מרחיבה את הידע שלה ומייעצת בקליניקה המתמחה בתזונת ספורט.

  נעמה הצטרפה לאסם-נסטלה במטרה להוביל לשינוי תזונתי של כלל האוכלוסייה. היא מאמינה שכחברת מזון מובילה, ביכולתה של אסם-נסטלה לתרום לאוכלוסייה על ידי פיתוח ושיפור ערכם התזונתי של מוצרים, בהתבסס על מחקר וידע.