• בית
 • תזונה
 • הדיאטניות של אסם
 • צוות הדיאטניות

  הכירו את הדיאטניות של אסם-נסטלה, אשר אמונות על שיפור מתמיד של הערכים התזונתיים של מוצרינו ועומדות לרשותכם לכל שאלה בנושא תזונה.

  יעל כהנוביץ' מיכאל

  יעל כהנוביץ' מיכאל

  יעל החלה את דרכה כדיאטנית קלינית במרפאות של קופת חולים כללית שם התמחתה במגוון תחומים שונים כמו השמנה, סכרת, יצירת פרויקטים והעברת סדנאות לקידום אורח חיים בריא.

  במקביל שימשה כבקרית בתוכנית לפיקוח תזונתי בצהרונים של משרד הבריאות לקידום סביבת אכילה מזינה, בריאה, מגוונת ונעימה יותר עבור הילדים.

  יעל הצטרפה לקבוצת אסם- נסטלה כהמשך לעשייה שלה והראייה כי תהליכים המקדמים שיפור תזונתי ופיתוח מוצרים מזינים וטובים יותר, מאפשרים צריכה נבונה יותר ומקדמים את האוכלוסייה בעוד צעד  לאורח חיים בריא יותר.

  אורלי פיינה

  אורלי פיינה

  אורלי הצטרפה לקבוצת אסם-נסטלה מתוך אמונה והכרה כי ליווי תזונתי-מדעי מהשלבים המוקדמים של תהליכי פיתוח ושיפור מוצרים, מאפשר קידום המודעות לתזונה ואורח חיים בריא.

  אורלי היא דיאטנית קלינית מאז 1993, בעלת תואר שני בתזונה עם התמחות בתזונת ילדים. היא החלה את עבודתה כדיאטנית קלינית במגזר הציבורי, ובמקביל ניהלה קליניקה פרטית והרצתה לספורטאים מקצוענים וחובבים במסגרת פעילות באגודות ספורט תחרותי שונות. 

  ב-1998 עברה לחברת מטרנה כדיאטנית בתחום ההסברה הרפואית וב-2005 מונתה לתפקיד המנהלת המדעית ואחראית הרגולציה של מטרנה. במסגרת תפקידה, עסקה בליווי תהליכי פיתוח ושיפור של מוצרים, ניהול תחום הרגולציה, הדרכת עובדים וייצוג החברה במדיות תקשורתיות שונות.

  בתחילת שנת 2014 מונתה לנהל את תחום התזונה בקבוצת אסם-נסטלה, בין היתר במטרה לקדם את הקשר בין התעשייה לאנשי המקצוע העוסקים בתזונה כגון דיאטנים, רופאים, אנשי חינוך ואחרים. בנוסף, היא מובילה מהלכי פיתוח ושיפור של מוצרים ותהליכים חוצי חברה בתחום ה-Wellness, מתוך הבנה כי כשתעשיית המזון משתפת פעולה עם אנשי מקצוע - ניתן ליהנות ממוצרים איכותיים ומאוזנים יותר.

  נועה צור דיאטנית אסם נסטלה

  נועה צור

  נועה צור  בוגרת החוג לתזונה והחוג לטכנולוגית מזון מכללת תל חי החלה את דרכה המקצועית כדיאטנית במכרז הרפואי שיבא- תל השומר. שם צברה ניסיון כדיאטנית ילדים. במסגרת תפקדיה ליוותה ילדים עם מחלות במערכת עיכול, ילדים עם צרכים מיוחדים וטיפלה בילדים עם הפרעות האכלה.

  במקביל לעבודתה בבית החולים עבדה כדיאטנית במעונות יום שיקומיים שם טיפלה בילדים עם עיכוב התפתחותי גלובלי וילדים עם הפרעות תקשורת. וטיפלה במסגרת קופת החולים בילדים עם עודף משקל והשמנה.נועה הצטרפה לקבוצת אוסם- נסטלה מתוך אמונה כי מעורבות של דיאטנית בתעשייה בתהליכי פיתוח ושיפור מוצרים  משפיע ותורם  לאכילה מגוונת ומאוזנת של כלל האוכלוסייה