התנדבות בקהילה

מעודדים חיבור ומעורבות של עובדים בקהילה תוך השתתפות בפעילויות חברתיות שונות. 

אסם

התפיסה הארגונית שלנו מעודדת חיבור ומעורבות של עובדים בקהילה בה אנחנו חיים, מתוך הבנה שפעילות שכזו מעצימה את העובדים ותורמת לקהילה בו-זמנית. 

המפעלים שלנו ממוקמים ברחבי הארץ, בעיקר באזורי פריפריה, ועובדינו משתתפים במספר רב של מיזמי התנדבות מקומיים המותאמים לצרכי הקהילה. 

בין הפעילויות החברתיות השונות ניתן למנות את:

  • יום המעשים הטובים - יום של עשייה קהילתית למען קידום רוח ההתנדבות והערבות ההדדית. אנחנו אחת החברות המסחריות הראשונות שהצטרפו למיזם, ומשקיעים שעות התנדבות רבות במסגרת יום זה.

  • ״תעשיידע״ - שיתוף פעולה עם הפרויקט לקידום הכשרות טכנולוגיות, בעיקר ביישובי הפריפריה. מפעלי אסם יקנעם, צבר ובונז׳ור, מארחים תלמידים ממגמות טכנולוגיות מרחבי הארץ וחושפים אותם לשגרת העבודה במפעלים.

  • Youth - הכשרה מקצועית במקצועות הבישול והאפייה של בני נוער בסיכון. מפעל בונז׳ור מאמץ את מגמת האפייה בבית הספר ״רוגוזין״ בקריית גת ויחידת ה-ONP שלנו מאמצת את תיכון ״רימונים״ בטבריה.

  • ״קרן שמש״ - השתתפות בתכנית מנטורינג ליזמים ועסקים קטנים, בעיקר מהחברה החרדית, במטרה לעודד אותם להקים ולנהל עסק.

  • קואצ'ינג פרו-בונו - למעלה מ-20 ממנהלי הקבוצה משתתפים בתכנית קואצ'ינג יוקרתית בהסמכת ICF, ארגון הקואצ'ינג העולמי. במסגרת התכנית, מאמנים המנהלים מתאמנים בהתנדבות מלאה דרך עמותות וארגונים שונים כגון ״מעוז״, ארגון שמטרתו להכשיר ולפתח מנהיגים מכלל גווני החברה הישראלית. 

 

 

שיתוף ברשתות חברתיות

עוד תוכן שיכול לעניין אותך

קהילות

שיתוף פעולה עם מאפיית "ילדודס" בקריית גת 

המאפייה הוקמה כפרויקט ייחודי שמלמד את הילדים את רזי האפייה של לחמים ועוגיות מקמח מלא ונבט חיטה, ואת עבודת האריזה, השיווק והמכירה. 

קהילות

שיתוף פעולה לעידוד תעסוקה במגזר הערבי

אסם-נסטלה משתפת פעולה עם ארגון קו אימפקט במטרה לקחת חלק ביצירת הזדמנויות עסוקה לעובדים מהחברה הערבית, בכדי לשמור על אופיה של אסם-נסטלה כארגון מגוון הרואה בעובדיו כמפתח להצלחתו.

קהילות

גלובסקול

העברת קורס דיגיטלי לעסקים בתחום המזון להתמודדות עם משבר הקורונה.